צלם מוצרים • צילום מוצרים

אז החלטתם להגשים את עצמכם מבחינה עסקית ולשם כך עליכם לצלם את המוצרים שלכם. מדוע חשוב שלא תעשו זאת לבד ותבחרו צלם מוצרים מקצועי? בשונה מצילומים למטרות אישיות, כאשר מדובר במוצרים העניין הוא עסקי. משמע, הוא נעשה כחלק מפעילות לקידום מכירות. מי שינסה לעשות זאת לבד, בדומה למי שמנסה לשווק ללא ידע וניסיון מקצועי, ייכשל ולעתים אפילו יזיק לעסק. לכן, חשוב לפנות לאיש מקצועי אשר יבליט את היתרונות של המוצר ויציג אותו בצורה יצירתית ומעניינת

צילום מוצרים לפקשוט
צלם מוצרים
צילום מוצר איכותי
צילום מוצרים לקטלוג
_D854342
_D854356
צילום זכוכית
צילום יצירת אמנות
צילום יצירות אמנות
צילום מוצר רקע לבן
צילום אלקטרוניקה, גזור על רקע לבן
צילום מוצר - בגד
צילום מוצר - ספר אינטראקטיבי
צילום אביזרים
צילום מוצר קורקינט
צילום אופניים
צילום מוצרים
צלם מוצרים
צלם_מוצרים - צילום פסל
צלם מוצרים
צלם מוצרים מוצר מייק אפ
צלם מוצר
צילום מוצרים
צלם מוצרים מכחולים
צלם תכשיט
צלם מוצרים מקצועי
צילום מוצרים מקצועי
צלם מוצרים
צילום תכשיטים מדריך
צלם מוצרים מחיר
צילום מוצרים
צלם מוצרים
צילום תכשיטים
צלם תכשיטים
צילום מוצרים מחירון
צילום מוצרים מקצועי
צילום תכשיט
צילום מוצרים
צלם מוצרים
צילום ציור לציירת
צילום מוצר גזור על רקע לבן
צילום מוצרים אלקטרוניים
Capture00467
צלם מוצרים
צלם מוצר  -ללא רקע לבן אלא צבע רקע טבעי ללא גזירה
_D525022
_D524347
_D524384_צילום_תקריב_מוצר
צלם מוצר
צילום מוצר אופניים חשמליות
_D524993
_D524381
_D525034
_D524956
_D524350
צלם מוצרים
צילום מוצרים
צילום מוצר - קסדה
צילום יצירות אמנות לאמנים - פסל
צילום מוצרים רקע לבן
צילום מוצר רקע גזור
צלם מוצר
צלם מוצרים
צילומי אווירה למוצר
צילום מוצרי אלקטרוניקה
צלם מוצר
_MD_5463
_MD_5597
צרו איתי קשר

צלם מוצרים: נקודה למחשבה

האם אפשר לראות את המוצר שלכם? אם לא מדובר בחנות פיזית, התשובה לכך היא כן, אבל רק באמצעות תמונה. חשבו על כך רגע: הלקוח יחליט האם לרכוש את המוצר וכמה יחידות ממנו, ייתכן שאולי הוא יחשוש, ולכן ירכוש רק פריט בודד, וזאת מבלי שראה את המוצר בפועל. תפקיד צלם מוצרים הוא לצלם במוצר בצורה איכותית, וכך להביא לקידום המכירות.

תוכן עניינים

למי דרוש צלם מוצרים מקצועי?

צלם יכול להתאים לעסקים במצבים רבים הם מעוניינים להציג מוצריהם באופן מיטבי בפני לקוחות פוטנציאליים. זה עשוי להתבטא בצילום עבור אתרי מכירות, חומרים מודפסים כגון פרסומות וקטלוגים ועוד. הצילום עשוי להיות פשוט ומינימלי, ולכלול את המוצר בלבד- אלו מכונים פקשוטים. צלם מוצרים עשוי גם לכלול אלמנטים נוספים בהתאם לאופי המוצר והאווירה הקשורה בו. כך למשל, ייתכן כי יהיה שילוב מים, המסמלים ניקיון, אם מדובר בצילום מיכל שמפו. בכל אופן, אם אתם מעוניינים לשפר את היכולות שלכם, תוכלו למצוא כאן טיפים לצילום מקצועי.

מדוע חשוב להיעזר בשירותי איש מקצוע?

כיום, כל אחד יכול לצלם פריטים בקלות ובמהירות. כל אחד יכול גם לפתוח חנות באיביי או באמזון ולמכור בעצמו. אבל איך הלקוח הפוטנציאלי שלכם יבחר בין המוכרים השונים? מחיר זה לא הכל, והוא וודאי ייתן דגש על רושם מצטבר בנוגע לאמינות והמקצועיות. צלם מקצועי יעשה עבורכם את ההבדל בין צילום רגיל לבין צילום המשדר איכות, ולכן כדאי לכם להיעזר בשירותיו. כמו כן, זה ישפיע על תדמית העסק שלכם ועל רמת המכירות.

להלן טבלת ציוד של צלם מוצרים:

קטגוריהציוד צילוםהאם זה חובה?הערה
אביזרים מיוחדיםמכונת עשןלא-
מצלמותשתי מצלמות מקצועיותכןצילומי סטודיו
סטנדיםסטנדיםלאלהחזיק פלאשים או מרככי אור
בום סטנדלא-
סטריפבוקסיםלא-
דיפיוזרים וסקרימיםלא-
עדשותמספר עדשות מתאימות כןצילומי סטודיו
משדרמשדר אלחוטיכן-
פלאשיםפלאש 60 וואט (ספידלייט) כן-
פלאש 200 וואטכן-
רקע לצילוםרקע לצילוםלא-
תאורה מיוחדתספוטלייט
/fresnel lens spot/
snoot/
לאמיועד גם לצילומי אנשים
עדשות מיוחדותTS-E/PC-E טילט שיפט לא-

צילום מוצר איכותי: חשיבות הניסיון המקצועי

הצגת המוצר באופן מלא עשויה להיות שונה מהצגה בצורה היפה ביותר. מה חשוב? מה עדיף? האופן הטוב ביותר לצלם פריטים מסוגים שונים הוא באמצעות ידע הנרכש עם הניסיון. אם למשל מדובר על חלון לעליית גג במקרה של גג רעפים, סביר שתרצו לצלם אותו גם לאחר התקנתו, ולא רק כמוצר בפני עצמו. מאיזו זווית? מראה החלון מגובה הקרקע בוודאי משמעותי ללקוחות. כמו כן, המראה מבפנים, עשוי להיות חשוב מבחינת הצגת מנגנון הפתיחה הנוח. כפי שוודאי הבנתם בשלב זה, צלם מוצרים, מלבד היותו מקצועי בתחום, צריך להיות גם חושב ויצירתי. במידה ומדובר על סטודיו לצילום, איש המקצוע ידע לתת לכם מענה טוב ביותר הכולל גם היבטים שונים כדוגמת אופן הצבת המוצר וזווית, התאורה, הרקע ועוד. כך גם לגבי עיבוד התמונה לאחר מכן, במידת הצורך. כמובן, צילום מוצר לא יטעה לקוחות שהרי לא תרצו שהוא יקבל מוצר שונה ממה שהוא ראה בפרסומת. יחד עם זאת, צלם יבליט מה שחשוב ולמעשה יסייע לו לבחור.

צילום מוצרים מחירון ועוד

סביר שתחפשו בהקשר צילום מוצרים מחירון ובכלל, תיקחו בחשבון השלכות כספיות בנובעות מעבודה זו. אכן, שירותים מקצועיים מסוג זה אינם אמורים להיות זולים מדי, ובצדק. מחיר נמוך במיוחד יהווה נורה אדומה עבור אנשי עסקים מנוסים. הסיבה לכך פשוטה, וכבר הזכרנו אותה קודם לכן: צילום איכותי ומקצועי מסייע בקידום המכירות. צלם יציג את המוצר שלכם בצורה הטובה ביותר תוך שידור מקצועיות ורצינות, ובאמצעות כך יקדם אמון בחברה ובמוצר. זוהי בהחלט השקעה משתלמת. במידה ואתם מעוניינים בצילומים אלו או בצילומים אישיים, תוכלו לפנות אלינו ואנו נסייע לכם בשמחה.

צלם מוצרים – שלבים בתהליך הצילום

כמו בכל הפקה, גם לקראת צילום מוצרים יש תהליך מובנה בן מספר שלבים, בו הצלם מוביל את הלקוח באופן מקצועי ומותאם היטב לציפיות ולמטרות שלו. כך שבסוף התהליך התמונות יענו על הצורך וישביעו רצון. והכי חשוב – יביאו לעוד מכירות של המוצר.

שלב ראשון: הגדרת מטרות מדויקת, מהו תפקיד צלם מוצרים?

לפני הכול יש לבצע הגדרה מדויקת של המטרות. האם מדובר בתמונות שיוצגו בקטלוג דיגיטלי? תמונות שיודפסו למטרת עיצוב הסביבה הפיסית בחנות? האם אלו תמונות שיוצגו בחנות מקוונת? האם התמונות תהיינה בקונספט מיוחד שכולל אלמנטים נוספים, או שהתמונות שתצולמנה תהיינה נקייה? הגדרת המטרה והתוצאה הסופית המדויקת היא זו שתנחה את התהליך כולו.

שלב שני: הצעות מקצועיות של צלם מוצרים

בשלב הזה תרצו בוודאי לקבל רעיונות והצעות מקצועיות מפיו של צלם מוצרים לגבי צילום מוצרים מוצלח ומתאים. במקרים רבים צריך למצוא פתרונות יצירתיים ורעיונות שוברי שגרה כדי להוביל את פרויקט הצילומים על הצד הטוב ביותר. לכל סוג מוצר יש מאפיינים ואתגרים אחרים. לדוגמה, צילום מוצרים בתחום הטקסטיל שונה מהותית מצילום של מוצרי זכוכית. לכל מוצר צריך להתאים פתרונות תאורה מתאימים וזווית הכונה – זו שתאפשר לנו לקלוט את הפריט המצולם באופן הרצוי והנכון ביותר.

שלב שלישי: שילוב אלמנטים ואביזרים במידת הצורך

בשלב הבא צלם מוצרים בונה קונספט עיצובי לתמונות. אם מדובר על צילומי אביזרים לבית, בוחרים אם לשלב אלמנטים נוספים להשלמת האווירה. לצד התכשיטים ניתן להוסיף פרחים, לצד כובעים יפה לשלב טקסטיל; צעיפים או מטפחות. בבחירת האלמנטים יש לשקול שני היבטים. ההיבט הראשון הוא האסתטיקה של התמונה, איך היא נראית? האם היא מרשימה? האם היא בולטת ומושכת עין? ההיבט השני הוא הבהירות של המוצר עצמו. האם המוצר מוצג בבירור? מי שרואה את התמונה יודע בוודאות במה דברים אמורים ומה בדיוק הוא מזמין.

שלב רביעי: עיבוד תמונות על ידי צלם מוצרים

איך צלם מוצרים מצלם? צילום מוצרים הוא תהליך שכולל גם עיבוד של התמונות בתוכנות המיועדות לכך. העיבוד נועד לשיפור התמונות וכדי לנקות אותן מאי אילו כתמים לא רצויים. העיבוד שומר ככל האפשר על האותנטיות של התמונה, אך משפר את התוצר לרמה גבוהה יותר.

שלב חמישי: עיצוב התמונות לתוצר מוגמר

צלם מוצרים מציע שירותי צילום ובמקרים רבים גם עיבוד תמונות. השלבים הבאים לרוב יבוצעו על ידי איש מקצוע אחר. אם מדובר על העלאת התמונות כפי שהן לאתר – אז התהליך הגיע לסיומו. אך אם מדובר על צילום מוצרים לצורך קטלוג או פרויקט אחר, מכאן ואילך העבודה עוברת לידיו של מעצב גרפי, הוא מקבל את התוצר של צלם מוצרים ומעצב את התמונות בעיצוב גרפי רצוי. זאת באמצעות התוכנות הגרפיות ובשילוב אלמנטים גרפיים נוספים לצד התמונות.

שלב שישי: שימוש ובדיקת אפקטיביות

צילום מוצרים הוא תהליך מורכב ויקר, מבצעים אותו עם מטרה ברורה ומוצהרת – להכיר את המוצרים למעגל לקוחות רחב יותר ולאפשר מכירות מרחוק. לאחר הצילום ופרסום התמונות של צלם מוצרים, כאשר התמונות מופצות או מפורסמות, חשוב לעקוב אחרי מידת האפקטיביות שלהם. כדי לוודא ששירות צילום מוצרים אכן ממלא את המטרה ועושה עבודה טובה. שהמחיר שהשקעתם והזמן שהקדשתם לצורך העניין אכן מוכיחים עצמם.

צילום מוצרים לקטלוג – בחירת איש מקצוע שיודע לנהל את התהליך

צילום מוצרים הוא תהליך שדורש לא מעט יצירתיות ופתרונות. לפיכך חשוב מאוד לבחור עבור צילום מוצרים לקטלוג צלם מקצועי ומנוסה מאוד, צלם שיודע איך להתמודד עם מוצרים רבים ועם סוגים שונים של מוצרים. רק כך ניתן להיות רגועים שהפרויקט נמצא בידיים הנכונות, והוא מתנהל באופן מקצועי ויעיל, להשגת התוצאות הטובות ביותר.