צילומי תדמית לנשים – להציג את המיטב עבור העסק

מה מיוחד בתהליך צילומי תדמית לנשים? מה כדאי שתדעי, אם את שוקלת לפנות לצלם מקצועי למטרה זו? האם זה מתאים לכל אחת או רק למי שמצטלמת היטב ושהיא פוטוגנטית ומרגישה בנוח מול המצלמה? כל התשובות ועוד:

סוג צילום מיוחד, חשוב במיוחד

בעולם הצילום ישנן התמחויות רבות ותתי התמחויות מסוגים שונים. צילומי תדמית הם בין ההתמחויות החשובות האלה ובמסגרתן, ישנו הנושא החשוב של צילומי תדמית לנשים. עסקים מזמינים צילומים מסוג זה לעתים קרובות, בכדי להשיג את תועלותיהם הרבות (שמייד נפרט). הדבר עשוי להיות פחות נפוץ ביחס לצילומי מוצרים מסוג פקשוטים למשל, אך כאשר הדבר דרוש, הם עשויים לתרום לעסק באופן משמעותי מאוד.

היתרונות הרבים של צילומי תדמית לנשים

בעזרת צילומי תדמית לנשים, עסקים ונשות עסקים נהנים מהיתרונות הבאים:

 

להרגיש בנוח, לצאת טוב בתמונות

מרגישה שאת לא פוטוגנית? לא מרגישה בנוח להצטלם בשביל צילומי תדמית לנשים? נשים לרוב מודעות מאוד למראה שלהן ולאופנים בהם ניתן להציג אותו בצורה מיטבית, באמצעות איפור וביגוד. צלם מקצועי, יודע להשיג את המיטב מבחינה זו וגם לסייע לך להרגיש בנוח. הצלם ידע “לפתוח” בן אדם מופנם או אחד שלא יודע להצטלם לכדי תמונות מחמיאות ויפות. כמו כן צלם יכול לתת הנחיות טובות לתנוחות ופוזות שהבן אדם השגרתי אינו מכיר, כמו גם הנחיות נוספות לגבי תנועת גוף או הבעות פנים. למשל, הצלם יודע להצחיק כדי להוציא חיוך ממצולמת שבשגרה אינה מחייכת וסגורה. כמו כן, הצלם ידע לתת כמה דגשים לגבי ביגוד שיש להביא.

צילומי תדמית לנשים – מגוון אפשרויות רחב

צילומי תדמית לנשים

צילומי תדמית לנשים כהשקעה עסקית משתלמת

במקרים רבים, נשות עסקים שמצטלמות עם צילומי תדמית לנשים, הן “הפנים של העסק”. אם יש לך עסק קטן במיוחד, ייתכן שתגידי ובצדק ש”את זה העסק”. צלם פורטרטים יודע לקלוט מה המיוחד באנשים ולהציג זאת בתמונות. לגבי צילומים אלו באופן ספציפי, זהו מעין צילום שממוקד בדימוי שרוצים לשדר – שנובע בעיקר מהמטרות העסקיות. בשורה התחתונה, צילומים אלו אצל צלם מקצועי ומנוסה, זו השקעה עסקית משתלמת מאוד שישמשו אותך לעוד שנים רבות.

צילומי תדמית לנשים

צילומי תדמית לנשים

 

דוגמה נוספת היא צילומי תדמית לחברה, יותר נכון צילומי פורטרטים כי במקרה הזה הייתה הוספת עובדים חדשים לתוך החברה. במקרה הזה זה לא בדיוק שיפור תדמית לחברה, אלא יותר הוספת פורטרטים לעמוד הצוות בתוך החברה.

הצילומים בוצעו במשרדי החברה, הבאתי לשם את כל ציוד צילום שלי, החלטתי ללכת לפי צבע רקע לבן, והשתמשתי בתאורה מאוד רכה עם מרככי אור גדולים. צבע רקע לבן ולא על גבול השרוף.

כל עובדת קיבלה מספר תמונות, כאשר היו כמה תנוחות שונות שניסינו, כשבסוף נבחרה רק תמונה אחת לאתר. כל עובד קיבל מספר תמונות. כלומר במקרה הזה זה לא צילומי סטודיו קלאסיים כשאני מקדיש שעתיים לבן אדם, עם פינת איפור, החלפת בגדים,  שימוש ברקעים שונים, תאורה שונה וכו’, אלא משהו יותר מצומצם.

מבחינת ריטוש, הוא היה מאוד בסיסי ולא נדרשה עריכת עור מאסיבית, רוב העובדים גם דיי צעירים בגילם. אלה התוצאות

צילומי תדמית לנשים

צילומי תדמית לנשים

צילומי תדמית לנשים

דוגמה נוספת של צילומי תדמית, והפעם לא צילום פורטרטים זאת דוגמה מסלון יופי. עשיתי צילומי תדמית לסלון, כאשר הייתה מודליסטית. עם המודליסטית הדגמנו שירותים שונים שעושים בסלון, למשל פדיקור, לייזר, טיפול כפות רגליים ועשינו גם הדגמה של מנוחה בפינת נוח, פינה עם אגם מים נעים. אלה התוצאות.

צילומי תדמית לנשים

צילומי תדמית לנשים

 

צילום מוצרים ליחסי ציבור צילום מוצרים ותדמית לקמפיין יח”ץ פרסומי צילום פורטרטים טיפים לצילום מקצועי – כן, גם אתם יכולים! צילום לחנות בשביל קטלוג לאתר