צלם תדמית • צילום תדמית

צילומי תדמית הם חלק מעולם העסקים, מזה שנים רבות. הם משרתים כמה מטרות עסקיות חשובות שמייד נפרט והם בהחלט לא "מותרות", אלא כלי עזר עסקי חשוב ונפוץ. בעבר, אנשים נהגו להזמין פורטרטים מציירים וגם אנשי עסקים היו בין לקוחותיהם. כיום, עולם הצילום מביא את האפשרות הזו להישג ידו של כל עסק באמצעות צלם תדמית מקצועי, בפורמט הרבה יותר מהיר ובעלות נוחה יותר. כמובן, גם התוצר יותר משוכלל והוא ניתן לשיתוף חוזר ובקלות במדיות רבות, להגדלה והקטנה, עיבוד התמונה ועוד.

צילומי תדמית לשלומית - מכון קוסמטיקה ויופי - פינת רוגע
צילום תדמית
צלם תדמית
צילומי תדמית
צילומי תדמית
צלם תדמית
צילום תדמית מחיר
צילומי תדמית עסקית
צילום תדמית
צלם תדמית
צילומי תדמית
צלם תדמית
צלמי תדמית
צילומי תדמית עסקית
צילום תדמית
צילומי תדמית
צילומי תדמית
צלם תדמית
צלם תדמית
צלם תדמית
צרו איתי קשר

כיצד יעזור לכם צלם תדמית מקצועי?

אלה כמה סיבות טובות מאוד, להשקיע בתמונות אצל צלם תדמית מקצועי:  

תוכן עניינים

צלם תדמית לעסקים

צילומי תדמית לעסקים עשויים לכלול צילומי חברי הנהלה וגם עובדים. הם עשויים להיות גם צילומי המנהל בלבד, למשל במסגרת צילומי תדמית לעורכי דין. הצילומים חייבים כמובן להיות תואמים באווירה שהם משדרים, לאופי העסק ולערכיו. 

צילומי תדמית מחיר ועוד

מבחינת צילומי תדמית מחיר סופי עשוי להיות תלוי בגורמים רבים ולכן להשתנות למדי. האם תרצו שהצילומים יבוצעו בעסק עצמו? במיקום מיוחד אחר? בסטודיו מקצועי? ככל שדרישותיכם גבוהות ומיוחדות, כך היקף שעות העבודה שיידרש עשוי לגדול וגם המחיר בהתאם.

אז בואו נפרט מעט על הגורמים שעשויים להשפיע על מחירי צילום תדמית לעסק:

המיקום – בכל צילום תדמית מחיר יהיה גם פונקציית המקום בו ייערך הצילום. אם אתם מעוניינים בהגעת צלם תדמית לעסק שלכם, כי חשוב לכם לשקף עצמכם על רקע בית העסק, תצטרכו לשלם מחיר גבוה יותר לעומת מצב בו תגיעו בעצמכם לסטודיו. ההפרש במחירים נובע מהצורך לממן נסיעות והבאת הציוד.

משך זמן הצילום – ככל שמשך הזמן של צילום תדמית עסקי יהיה ארוך יותר, כך גם יעלה המחיר בהתאם, כשלרוב התמחור ייקבע פר כל שעה נוספת.

כמות המצטלמים – שימו לב, מספר משתתפים רב בסשן הצילום, עשוי מטבע הדברים, להאריך את משך זמן הצילומים, וכך להביא לתוספת במחיר.

עיבוד התמונות – צילום תדמית עסקי יכול לדרוש גם עיבודתמונות בתוכנות עיבוד כגון פוטושופ. זמן העריכה והעלות הנלווית אליו ייגזרו מהצורך שלכם ברמת עריכה כזו או אחרת.

כללים חשובים להצלחת צילומי תדמית מקצועיים

מה מיוחד בכך? 

ניתן לומר, כי צילומי תדמית הם מאתגרים במיוחד. אלמנטים ויזואליים רבים יהיו מורכבים יותר, כגון התסרוקת והביגוד. כמו כן, יהיה אלמנט של איפור, אם כי לרוב בסיסי בלבד. נשים גם עשויות להיות יותר רגישות בנושא המראה החיצוני. צלם פורטרטים מקצועי, ידע לתת לכל זאת מענה סבלני, יסודי ואיכותי. 

אני בתור צלם, עוסק בצילומים נוספים כמו פקשוטים. מוזמנים להתרשם.

תוכן עיניינים