צילומי פתיחת עסק: חנות ירקות

בעלי עסקים רבים אשר פותחים עסק חדש אינם בעלי חשיבה עסקית מלאה. רבים מאמינים שאם יפתחו חנות חדשה, לקוחות יגיעו אליהם באופן טבעי, אך למעשה זוהי אינה הדרך הנכונה. בעלי עסקים צריכים להשכיל ולדעת איך לשווק את החנות בצורה היעילה ביותר על מנת לעניין את הלקוחות הפוטנציאלים. אחת הדרכים היא באמצעות תיעוד צילומי פתיחת עסק. הנה דוגמא לסיפור בתמונות של בעל עסק שפתח חנות חדשה: חנות ירקות.

צילומי פתיחת עסק: במה שונה צילום חנות ירקות ומדוע?

במקרה של פתיחת החנות הזו, הצילומים היו יותר "אורגניים". לא הייתי צריך להביא ציוד נלווה כמו פלאשים רקע מלאכותי וכדומה. הסיבה לכך היא כי היה שם צוות שלם של צלמים: צלם סטילס וגם וידיאו כדי שיתעדו את האירוע. האם ראיתם אי פעם פתיחת חנות כזו מרשימה?

אך לא די בכך, בעל החנות המדובר הזמין חבר כנסת ידוע בעיר על מנת לברך אותו על החנות החדשה. את האירוע ליווה צוות צילום טלוויזיוני ומראיינת שניגשה ללקוחות החדשים של החנות וראיינה אותם על פתיחת החנות. כל זאת כדי ליצור עניין גם בקרב העוברים והשבים באיזור ההתקהלות.

 

בלונים לחגיגת האירוע פתיחת עסק

פירות וירקות על המדפים מחוץ לחנות

חשיבות צילום התמונות לפרסום העסק

על מנת לשווק את העסק שלו בצורה מקסימלית, בעל החנות החליט להפיק פרסומות בטלוויזיה ובעיתון המקומי. הוא השתמש בתמונות הסטילס והוידאו שקיבל מהצלמים שלו במטרה להציג את העסק שלו לקהל הרחב. בין התוכניות העתידיות שלו, בעל העסק החליט שהוא מעוניין לשלוח את מוצריו בתוך העיר, ובעתיד גם בכל הארץ.

צילום כיבוד לכל אורחי החנות

צילום של עובד החנות במהלך קילוף הכרוב

צילום פתחת עסק יהיה איכותי כמעט בכל מזג אוויר

במהלך היום ניכר כי בעל העסק דואג מאוד גם לעובדים שלו, אשר יעבדו עימו בחנות. אני בהחלט יכול להגיד שיום הפתיחה היה יום קר יחסית לחודש ינואר ביום רגיל, אך בתמונות לא ניתן לראות זאת, ונראה שהיה יום שמשי ונעים. לראיה, בתור צלם מוצרים, יצא לי לצלם מכירה אבטיח בחודש ינואר הקר. מעט אבסורדי, אבל בהחלט אפשרי!

צילום של עובד העוטף את הכרובית בניילון

צילום של החנות מבפנים: לא רק פירות וירקות

צילום של לקוחה שהגיעה לחנות. ניתן לראות שבעל העסק מוכר גם מוצרים בסיסיים כדוגמת שמן זית, תאנים מיובשות ועוד פירות יבשים

צבעים מקסימים לדלעת

צילום החנות מבחוץ בשעת הדמדומים

צילום מוצרים: תותים של חורף

צילומי פתיחת עסק: אז מה היה לנו?

פתיחת חנות ירקות בצורה לא שגרתית, המלווה בשיווק לעילא ולעילא. בהחלט ניתן לראות שבעל העסק השקיע הרבה בשיווק והפרסום של החנות שלו, הוא הביא אנשים חשובים בעיר, צוות טלוויזיוני וכן צלם פורטרטים אשר תיעדו את האירוע. בעתיד בעל העסק גם יפיק פרסומות בעיתון ובטלוויזיה. כצלם אני לא מודע לתוכניות העסקיות של בעל העסק אבל מהתוכניות ששמעתי עליהן מבעל העסק, אני צופה להם עתיד מזהיר. באופן אישי התלהבתי במיוחד בעסק המשלוחים שהוא מציע, אשר בעיר שלי פחות פופולרי, במיוחד כאשר לא מדובר ברשתות השיווק הגדולות. אין לי ספק שהוא הצליח למשוך תמונת לב רבה ביום הפתיחה.

אם גם אתם מעוניינים לפתוח עסק, תתייעצו עם יועץ אסטרטגי או יועץ עסקי, תבנו תוכנית פעולה וצאו לדרך. על מנת לשווק את המוצר שלכם בצורה האופטימלית, מצאו צלם תדמית שיצלם את מוצר או השירות שאתם מוכרים, תמונה יכולה בהחלט להביא לקוחות חדשים. בתור בעלי עסק, חשוב שתהיו מוכנים לכל תרחיש שעלול להיות, ואל תהיו ספונטניים. פתיחת חנות כזאת היא רק דוגמא לשלל העסקים שנפתחים בכל יום, ולכל אחד מהם צריכה להיות חשיבה שונה, חשיבה עסקית.

הדבר יכול להתבטא גם בצילום של המוצרים בחנות, הנקראים פקשוטים. צילומים אלו יכולים לסייע ללקוח הפוטנציאלי להבין מהם השירותים או המוצרים שהעסק שלכם מציע. אם אתם מעוניינים לפרסם את העסק שלכם באתרי אינטרנט או ברשתות החברתיות, אני ממליץ לצלם גם בתוך סטודיו לצילום.

צילום לאמן זכוכית ברק אורנובסקי צלם תדמית לספורט צילום ספורט וספורטאים צילום פורטרטים טיפים לצילום מקצועי – כן, גם אתם יכולים!